Kolejne derbowe spotkanie!

Już jutro nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie derbowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Znicz Kłobuck. W poprzednim sezonie w obu spotkaniach naszych drużyn zwycięstwo odnosiła OKSZA.

W obecnym sezonie Znicz zdecydowanie lepiej radzi sobie niż w poprzednim. Wzmocniony transferami w przerwie między sezonowej zajmuje obecnie 6 miejsce z dorobkiem 11 punktów.

W siedmiu spotkaniach zawodnicy z Kłobucka trzy razy zwyciężali oraz dwukrotnie dzielili się punktami z rywalem oraz przegrywali. Podbudowana wygraną kilku spotkań z rzędu OKSZA, będzie występowała w tym spotkaniu w roli faworyta, ale jak wiemy spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami. Na pewno żadna z drużyn nie odpuści i nie będzie odstawiać nogi.

W minionej kolejce nasi jutrzejsi rywale zremisowali z Pogonią Blachownia 1:1. Na własnym boisku Znicz tylko raz zdołał zachować komplet punktów. W pozostałych dwóch spotkaniach raz remisował i przegrywał.

Zapowiada się ciekawe spotkanie na które zapraszamy wszystkich chętnych.

Początek spotkania 16:00 na boisku w Kłobucku!