Wywalczone zwycięstwo!

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA pokonała GROM Cykarzew 3:2(1:1).

W pierwszej połowie zawodnicy obu drużyn starali się przeprowadzać szybkie ataki, jednak skutkowało to szybkimi stratami piłki. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobywają goście po strzale z rzutu wolnego z okolic 20 metra. OKSZA wzięła się do roboty i już chwilę później wyrównała po samobójczej bramce zawodnika GROMU. Goście w pierwszej połowie częściej atakowali i oddawali liczne strzały na bramkę, jednak były one niecelne. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie to OKSZA starała się stwarzać kolejne sytuacje. Po jednej z akcji faulowany jest zawodnik OKSZY, a rzut wolny na bramkę zamienia Tomasz Górnik. W dalszej części spotkania obie drużyny starały się zdobyć bramkę jednak brakowało skuteczności. OKSZA mogła podwyższyć prowadzenie jednak dobitka naszego zawodnika z najbliższej odległości powędrowała ponad bramką.

Co nie udało się w tej sytuacji, udało się kilka minut później. Odsłonięty już GROM dał się skontrować naszym piłkarzom, a piłkę do bramki skierował Dawid Pietrzak.

Radość naszej drużyny nie trwała jednak długo. Chwilę później goście strzelają bramkę kontaktową na 3:2. Pomimo nerwowej końcówki bramkę już nie było a OKSZA odniosła kolejne zwycięstwo ligowe.