Remis w Kłobucku!

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA zremisowała na wyjeździe z drużyną Znicza Kłobuck 1:1(0:1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Dawid Pietrzak dobrze wykańczając wrzutkę strzałem głową.

Początek spotkania należał do naszej drużyny która już swój pierwszy atak na bramkę Znicza zakończyła bramką. Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska wykończył strzałem głową Dawid Pietrzak nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. OKSZA starała się stwarzać kolejne okazje do zdobycia bramki jednak brakowało ostatniego podania. W dalszej części spotkania do głosu zaczął dochodzić Znicz Kłobuck. Po jednym z ataków, piłka uderzona przez zawodnika gospodarzy wylądowała na słupku naszej bramki. W pierwszej połowie pomimo kilku sytuacji z obu stron bramka już nie padła i OKSZA prowadziła do przerwy 0:1.

W drugiej połowie walka toczyła się głownie w środkowej części boiska. Obie drużyny starały się zdobyć bramkę jednak brakowało skuteczności pod bramkami. Znicz wyrównał po dalekim wyrzucie z autu, gdzie któryś z zawodników strąceniem wpakował ją do bramki. Pomimo kilku dobrych okazji OKSZA nie potrafiła zdobyć drugiej bramki. Znicz zagrożenie stwarzał głownie po stałych fragmentach gry. W okolicach 85 minuty drugą żółtą kartką został ukarany zawodnik Znicza i nasza drużyna kończyła ten mecz w przewadze jednego zawodnika. Nie zdołała jednak wykorzystać przewagi liczebnej i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.