Kolejna porażka z Olimpią Truskolasy!

Kolejna porażka z Olimpią Truskolasy!

W rozgrywanym piątkowym popołudniem spotkaniu, nasza drużyna uległa Olimpii Truskolasy 1:0(0:0). Jedyna bramka padła po strzale z rzutu wolnego. Zgromadzeni kibice nie zobaczyli porywającego spotkania. Gra toczyła się głownie w środku boiska. OKSZA nie przypominała zespołu z poprzednich spotkań. Brakowało dokładności oraz skuteczności. Mimo kilku okazji do zdobycia bramek naszym zawodnikom nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy. W obecnym sezonie OKSZA czterokrotnie uległa Olimpii przegrywając na wyjeździe 3:1 oraz 1:0. Na własnym boisku natomiast OKSZA schodziła pokonana 0:5 oraz 1:2. Przed naszymi zawodnikami pozostał jeszcze jeden mecz. Na własnym boisku OKSZA na zakończenie sezonu zmierzy się z drużyną Orła Kiedrzyn.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości