Wysokie zwycięstwo z Czarnym Lasem!

Wysokie zwycięstwo z Czarnym Lasem!

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA pewnie i wysoko pokonała na własnym terenie Płomień Czarny Las 4:0(1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Rafał Kudroń,Łukasz Kostek,Przemysław Zakrzewski oraz Dominik Szczypiór.

Pierwsza bramka wpadła już w 8 minucie spotkania kiedy to piłkę na skrzydle dostał Rafał Kudroń i oddał strzał nie do obrony z linij pola karnego. Pomimo kilku dobrych okazji z obu stron więcej bramek w tej połowie nie padło. W drugiej natomiast OKSZA dalej groźnie atakowała czego efektem był wywalczony rzut karny przez Przemysława Zakrzewskiego. Do jedenastki podszedł nasz kapitan Łukasz Kostek. Pierwszy strzał odbił bramkarz Czarnego Lasu, ale przy dobitce był już bezradny. Trzecią bramkę dla naszej drużyny zdobył Przemysław Zakrzewski który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi i umieścił piłkę w bramce. Gdy wydawało się że więcej bramek w tym meczu nie padnie, dobre podanie otrzymał Dominik Szczypiór i w sytuacji sam na sam z bramkarzem ustalił wynik spotkania na 4:0. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości