Zwycięstwo nad Sokołem!

W rozgrywanym dziś spotkaniu, nasza drużyna na własnym terenie zwyciężyła Sokół Wręczyca 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Rafał Kudroń oraz Mateusz Kiepura.

Od samego początku to nasza drużyna wyraźniej stwarzała lepsze okazje strzeleckie głownie po długich przerzutach do naszych skrzydłowych. Bramka jednak nie padała. W miarę upływu czasu Sokół starał się coraz bardziej zepchnąć nasz zespół do własnego pola karnego długo wymieniając piłkę, ale nie wiele z tej gry wynikało.

Gdy wydawało się że do przerwy utrzyma się wynik bezbramkowy, w zamieszaniu pod bramką gości najlepiej zachował się Rafał Kudroń i jego strzał wpada do bramki Sokoła. Tak skończyła się pierwsza połowa.

Na samym początku drugiej połowy doszło do groźniej sytuacji gdy zawodnik Sokoła wpadł w swojego bramkarza. Pomimo dalszej próby dokończenia spotkania konieczna była zmiana. Sokół dalej starał się długo rozgrywać piłkę kierując ją głownie do bocznych stref skąd skrzydłowi naszych rywali groźnie dośrodkowywali. Po jednej z takich wrzutek do sytuacji strzeleckiej doszedł zawodnik Sokoła ale jego strzał głową minął bramkę.

W dalszej części spotkania OKSZA dobrze się broniła i kontrowała raz za razem odsłaniających się już gości. Po jednej z takich kontr podanie Mateusza Lasoty silnym strzałem pod poprzeczkę wykończył Mateusz Kiepura nie dając szans bramkarzowi.

Chwilę później świetną okazję do podwyższenia miał Tomasz Turek ale przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem gości.

Więcej bramek w spotkaniu już nie było i OKSZA zasłużenie na własnym terenie pokonała Sokół Wręczyca 2:0(1:0).