Poranny mecz w Blachowni!

Już jutro w sobotni poranek o godzinie 10:00 nasza drużyna podejmować będzie Pogoń Blachownia w spotkaniu wyjazdowym. OKSZA podbudowana ostatnim zwycięstwem nad Sokołem Wręczyca uda się do Blachowni, która obecnie znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli.

Boisko w Blachowni zawsze należało do trudnych terenów. Nasza drużyna w ostatnich rozgrywanych tam meczach nie zdołała zwyciężyć ani Pogoni ani Orlika.

W pierwszych czterech spotkaniach obecnego sezonu drużyna naszych jutrzejszych rywali zaprezentowała się bardzo dobrze. Trzy krotnie zwyciężali pokonując Naprzód Ostrowy, Sokół Wręczyca, Maraton Waleńczów oraz zremisowali z Błękitnymi Libidza.

Drużyna z Blachowni odnosiła te zwycięstwa jednak na terenie rywali. Na własnym terenie rozgrywała tylko jedno spotkanie i właśnie je zremisowała 2:2 z Błękitnymi Libidza.

W całych rozgrywkach Pogoń zdobyła 11 bramek tracąc tylko trzy.

Zapowiada się kolejne ciekawe spotkanie naszej drużyny, na które warto się udać i zobaczyć jak OKSZA poradzi sobie z obecnym liderem tabeli.