Trudne spotkanie w Łobodnie!

Już dziś nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie. Tym razem na własnym terenie podejmować będziemy drużynę Orła Kiedrzyn, która obecnie zajmuje drugie miejsce z przewagą jednego punktu nad naszą drużyną. W sześciu spotkaniach pomiędzy naszymi drużynami dwukrotnie zwyciężał ORZEŁ , dwa razy lepsi okazywali się zawodnicy OKSZY oraz dwa razy mecz zakończył się podziałem punktów.

Nasi dzisiejsi rywale w ośmiu spotkaniach zgromadzili 18 punktów. We wszystkich rozegranych spotkaniach zdobyli 31 bramek tracąc tylko 7. W ostatniej kolejce wysoko pokonali Pogoń Blachownie 5:0.

Zapowiada się ciekawe spotkanie, które na pewno będzie dobrym widowiskiem, gdyż obie drużyny znajdują się w czołówce ligowej tabeli.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie! Początek 15:00 na boisku w Łobodnie!