Remis utracony w ostatniej akcji spotkania !

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA uległa na własnym terenie zespołowi Sokoła Wręczyca 2:3(1:2). Bramkę na wagę zwycięstwa goście zdobyliw ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Pomimo że OKSZAstraciła pierwsza bramkę zdołała wyrównać po 15 minutach gry za sprawą Wojciecha Łebka. Wynik pierwszej połowy ustalił z rzutu karnego zawodnik Sokoła. W drugiej połowie szybko bo już w 48 minucie OKSZA zdołała wyrównać i złapała okres w którym dominowała na boisku czego efektem był strzał w poprzeczkę i groźne sytuacje bramkowe po stałych fragmentach gry. Niestety w końcówce nasi zawodnicy znów oddali pole gry gościom i to oni w 92 minucie spotkania zdołali zagarnąć trzy punkty.

Już jutro na boisku w Łobodnie o godzinie 11:00 rozgrywki rozpoczną juniorzy starsi naszej drużyny. Rywalem młodych adeptów OKSZY będzie Liswarta Popów. Zapraszamy wszystkich kibiców na otwarcie sezonu!