Pierwsza porażka w sezonie !

W rozgrywanym dziś spotkaniu III kolejki OKSZA Łobodno na własnym terenie uległa Liswarcie Popów 1:2(0:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Pietrzak. Od początku spotkania osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników OKSZA oddała pole rywalowi licząc na własne kontrataki. Liswarta mogła obiąć prowadzenie, lecz piłkę zmierzająca do bramki dobił zawodnik znajdujący sie na spalonym. Jedyną okazje do zdobycia bramki w pierwszej połowie nasza drużyna miała po strzale Dawida Pietrzaka jednak jego strzał wylądował na słupku bramki. W drugiej połowie obraz gry nie wiele sie zmienił. Goście otworzyli wynik spotkania ok 55 minuty spotkania, a OKSZA odpowiedziała bramką Dawida Pietrzaka. Wynik ustalił samobójczym trafieniem Tomasz Górnik.