Ostatnie spotkanie przed przerwą!

Już jutro OKSZA na własnym boisku zakończy spotkania i uda się na przerwę zimową. Ostatnim rywalem naszego zespołu będzie zespół Błękitnych Libidza z którym OKSZA w pierwszym spotkaniu zremisowała 3:3 po bramce w doliczonym czasie gry dla Błękitnych.

Chodź obie drużyny znajdują się w innych częściach tabeli, spotkanie z Błękitnymi na pewno nie będzie łatwe. Nasza drużyna podejdzie do tego spotkania jako faworyt, natomiast Błękitni nie mają nic do stracenia i mogą zagrać bez presji.

Ostatnia kolejka w tym roku zadecyduje na jakich miejscach zakończy się gra w czołówce tabeli przed przerwą zimową. W spotkaniu na szczycie Orzeł Kiedrzyn zmierzy się z drużyną z Czarnego Lasu. Będzie to spotkanie bardzo ważne w końcowym rozrachunku ponieważ obie drużyny liczą się w walce o awans.

OKSZA natomiast po ostatniej wysokiej wygranej w derbowym spotkaniu będzie chciała dobrze zakończyć rundę i udowodnić że zasługuje na wysokie miejsce w ligowej tabeli.

Wszystkich chętnych zapraszamy na ostatni mecz ligowy w tym roku. Początek spotkania 13:00 na boisku w Łobodnie!