Zwycięstwo w spotkaniu derbowym!

W rozgrywanym dziś spotkaniu nasza drużyna pokonała Naprzód Ostrowy 2:5(1:5). Trzy bramki dla naszej drużyny zdobył Tomasz Turek a po jednej dołożyli Dawid Mielczarek oraz Tomasz Kasprzyk.

Od początku spotkania nasza drużyna wyraźnie zaatakowała. Już na samym początku spotkania błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Tomasz Turek i nasza drużyna objęła prowadzenie. Chwilę później ten sam zawodnik otrzymując podanie pobiegł z całych sił w pole karne Naprzodu i strzałem od słupka podwyższył prowadzenie OKSZY. Przy prowadzeniu 0:2 gospodarze wywalczyli rzut karny i pewnym strzałem zmniejszyli wynik spotkania na 1:2. Nie cieszyli się jednak długo po bramce gdyż chwilę później bardzo dobrym dryblingiem w polu karnym rywala popisał się Dawid Mielczarek, który mijając kilku zawodników umieścił piłkę w bramce. Kolejną bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Kasprzyk. Posłał on długą piłkę z rzutu wolnego z środka boiska w pole karne, a tam bramkarz gospodarzy źle obliczył tor lotu piłki i wpadła ona tuż pod porzeczkę. Na 1:5 podwyższył Tomasz Turek strzelając za pola karnego. Tym samym skompletował on hat-tricka. W tej połowie więcej bramek już nie wpadło.

Druga połowa była o wiele spokojniejsza od pierwszej. Padała w niej tylko jedna bramka dla gospodarzy. Wrzutkę w pole karne strzałem głową wykończył jeden z zawodników Naprzodu. Pomimo kilku dobrych okazji z obu stron więcej bramek w tym spotkaniu nie zobaczyliśmy i spotkanie zakończyło się rezultatem 2:5 na OKSZY.