Czas na rewanż z Gromem Cykarzew !

Już jutro następna kolejka rozgrywek A- Klasy. Tym razem nasza drużyna  na własnym terenie podejmie GROM Cykarzew plasujący się obecnie na 10 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 14 punktów. W poprzednim spotkaniu GROM uległ w ważnym dla siebie meczu z Zniczem Kłobuck tracąc bramkę tuż przed końcem spotkania. Nasza drużyna w ubiegłą sobotę zaliczyła nieudany wyjazd na trudny teren do Waleńczowa, więc obie drużyny będą chciały zdobyć w tym meczu komplet trzech punktów. Naszej drużynie potrzebne są kolejne punkty, ponieważ zbliża się koniec tej części sezonu a więc OKSZA musi wywalczyć najlepsze możliwe miejsce. Drużyna rywali ma również o co grać ponieważ obecnie znajduje się w grupie spadkowej. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie na które zapraszamy sympatyków piłki nożnej !