Grom Cykarzew pokonany .. !

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA na własnym terenie pokonała GROM Cykarzew po dwóch trafieniach Tomasza Turka. Pomimo nieobecności kilku graczy nasza młoda drużynamomentami po dobrej grze kreowała dużo sytuacji jednak brakowało skuteczności. Początek spotkania należał jednak do przyjezdnych którzy mając przewagę fizyczną starali się zepchnąć nasz zespół do obrony, jednak po chwilowym naporze OKSZA uspokoiła grę i nasi zawodni zaczęli wyprowadzać ataki które zagrażały bramce rywali, jednakdo przerwy utrzymał się wynik 0:0. Na drugą połowę OKSZA wyszła zmotywowana aby wygrać spotkanie w której wypracowała więcej sytuacji bramkowych. Pierwszą dobrą sytuację miał Mateusz Bednarczyk którego strzał zatrzymał się dopiero na poprzeczce bramki gości. Pierwszą bramkę OKSZA zdobyła po długim wznowieniu gry przez Tomasza Górnika a ładnym strzałem po długim roku piłkę w bramce umieścił Tomasz Turek. Goście musieli zaatakować co przełożyło się na dużo walki w środku pola. Rywale stwarzali groźne sytuacje jednak nie zdołali wykończyć żadnego bramką, mimo słabej postawy naszego bramkarza w tym meczu. Następną bramkę zdobył również Tomasz Turek kiedy to oszukał bramkarza w pojedynku sam na sam. Trzy punkty cieszą bo OKSZA w tym spotkaniu stworzyła lepsze okazje i zasłużenie wygrała. Warto zauważyć że średnia wieku zawodników OKSZY w tym spotkaniu oscylowała w okolicach 19-20 bo poza Rafałem Zychem żaden zawodnik naszej drużyny nie miał więcej niż 20 lat.