Autor:

Admin_Liswarta

Utworzono:

15.10.2014

Nasza drużyna uległa dzisiejszego popołudnia Pogoni Blachowni 2:0. Na ten mecz pojechaliśmy w trzynastu - podstawowy skład + 2 zawodników rezerwowych (Czyż Bartłomiej oraz Szymonik Karol). W pierwszej połowie Blachownia zdołała nam strzelić bramkę na 1:0. W drugiej połowie nasza drużyna nie pokazała lepszego poziomu i w ostatniej minucie spotkania straciliśmy bramkę na 2:0.

W tym spotkaniu nie było zdecydowanego faworyta. Naprzód większość piłek zagrywał w powietrzu, przez co przeciwnicy przechwytywali większość z nich. Na pewno do wyniku tego spotkania przyłożyła się frekwencja. Brakowało podstawowego składu, między innymi Kotyla Michała czy Wypycha Bartłomieja.

Naprzód tym samym stracił szansę na wyprzedzenie Liswarty Popów i objęcia prowadzenia A-klasy.