Junior Szarlejka Gospodarze

mentosss

Utworzono:

01.06.2015

Mecz z Juniorem w Szarlejce to jak określił trener tuż po meczu najcięższy mecz jaki przyszło nam zagrać. Drużyna Juniora stawiała bardzo duży opór i Błękitni mieli twardy orzech do zgryzienia. Pierwsza połowa to wyrównana gra z małym wskazaniem na Błękitnych którzy stworzyli kilka groźnych sytuacji. Szczęścia próbowali Michał Bugaj, Daniel Kamiński i Amadeusz Polak, ale bez rezultatów. Drugie 45 minut to już przewaga Błękitnych, którzy raz po raz stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. Brakowało jednak dokładności i troszkę szczęścia. W 74 minucie świetne podanie Kuby Matysiaka do Amadeusza Polaka który wychodzi na czystą pozycję, ale zostaje sfaulowany z tyłu, sędzia nie ma żadnych wątpliwości i pokazuje zawodnikowi Juniora czerwoną kartkę. Dwie minuty później Daniel Kamiński uderza z rzutu wolnego, bramkarz gospodarzy wypuszcza piłkę z rąk do której dopada Michał Bugaj mija go i wycofuje piłkę do Amadeusza którego strzał bramkarz zdołał odbić, ale przy dobitce już nie miał nic do powiedzenia. Szał radości na boisku i trybunach bo nasza drużyna zasłużyła na tego gola. Po bramce i czerwonej kartce drużyna z Szarlejki opadła z sił, zawodników zaczęły łapać skurcze. Nasza drużyna w tym momencie w pełni kontrolowała grę, czego efektem były kolejne sytuacje. W 81 minucie dobra piłka do Daniela Kamińskiego który podaje do Michała Bugaja, ten mija obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem ustala wynik meczu. Zawodnikiem spotkania został wybrany Damian Bugaj. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i doping, a drużynie Juniora za bardzo dobry mecz!!!!