Porażka z Orłem Kiedrzyn!

W rozgrywanym wczoraj spotkaniu, nasza drużyną przegrała z drużyna Orła Kiedrzyn 3:2(2:0). Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy gospodarzy którzy wyszli na prowadzenie a chwilę później zawodnik naszych rywali podwyższył prowadzenie strzałem w samo okienko. Pomimo kilku okazji obu drużyn więcej bramek w tej sytuacji nie padło. Druga połowę rozpoczęła lepiej OKSZA która raz za razem starała się atakować bramkę rywali oraz nie dawać im rozgrywać piłki. Pierwsza bramka dla naszej drużyny padła za sprawą Mateusza Lasoty który dopadł do piłki odbitej przez bramkarza rywali i strzałem głową skierował ją do pustej bramki. OKSZA nie przestawała atakować czego efektem były kolejne okazje bramkowe. Bramkę wyrównującą stan meczu zdobył Tomasz Turek wykorzystując dobre podanie Sebastiana Turka z środka pola. Nasza drużyna nie przestawała atakować lecz brakowało skuteczności pod bramką rywala. W końcówce spotkania niestety zwycięską bramkę zdobywa zawodnik gospodarzy uderzając pod poprzeczkę sprzed pola karnego. Wynik meczu już nie uległ zmianie i OKSZA przegrywa drugie spotkanie z rzędu.