Porażka na własnym terenie

W rozgrywanym wczoraj spotkaniu, OKSZA na własnym terenie uległa Zniczowi Kłobuck 1:2(0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Turek.

Nasza drużyna nie przypominała zespołu z dwóch poprzednich spotkań. Nie potrafiła znaleźć pomysłu na swoją grę. Liczne strzały z dystansu były niecelne a rywale dobrze bronili na swojej połowie. Bramka dla Znicza wpadła po stałym fragmencie gry, gdzie toczącą się piłkę w polu karnym zawodnik naszych rywali skierował do bramki. W pierwszej połowie więcej bramek już nie widzieliśmy.

W drugiej natomiast nasza drużyna miała zabrać się za odrabianie strat, jednak goście doszli do sytuacji sam na sam i podwyższyli wynik spotkania na 0:2. OKSZA coraz odważniej zaczęła atakować bramkę Znicza co zaostrzyło grę w środku pola i stwarzało możliwość kontrataków naszych rywali. Z biegiem czasu zawodnicy z Kłobucka dochodzili do dobrych sytuacji strzeleckich jednak pudłowali w dobrych okazjach lub dobrze w bramce spisywał się Patryk Zakrzewski. Na około dziesięć minut przed końcem w sytuacji sam na sam znalazł się Tomasz Turek i pewnie pokonał bramkarza rywali. Ten sam zawodnik w końcówce spotkania miał szansę doprowadzić do remisu ale jego strzały zatrzymał bramkarz Znicza. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla gości.