Pewne zwycięstwo z Orłem Kiedrzyn!

Pewne zwycięstwo z Orłem Kiedrzyn!

W rozgrywanym w minioną sobotę spotkaniu, nasza drużyna pokonała na wyjeździe Orzeł Kiedrzyn 0:3(0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Przemysław Zakrzewski oraz Dawid Pietrzak.

Spotkanie które miało rozpocząć się o godzinie 17:00 mogło się nie odbyć, gdyż padający deszcz i grad spowodował zalanie boiska. Jednak po upływie kilkunastu minut sędziowie oraz trenerzy postanowili, że spotkanie jednak zostanie rozegrane. 

W pierwszej połowie obie drużyny starały się zdobyć przewagę na boisku i strzelić pierwszą bramkę. Blisko tego celu byli zawodnicy gospodarzy którzy doszli do sytuacji sam na sam oraz oddali strzał w poprzeczkę. Bramka jednak nie padła i do przerwy było 0:0.

W drugiej połowie OKSZA zaczęła odważniej atakować. Efektem tego była bramka Dawida Pietrzaka, który wbił piłkę do pustej bramki po podaniu Rafała Kudronia. Druga bramka wpadła po rzucie rożnym, gdy piłkę do własnej bramki pakuje zawodnik Orła Kiedrzyn. Kilka chwil później na 0:3 podwyższa Przemysław Zakrzewski strzałem z dystansu. Pomimo kilku dogodnych sytuacji naszych zawodników więcej bramek w tym spotkaniu nie padło. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości