Ostatnia kolejka przed podziałem na grupy!

Ostatnia kolejka przed podziałem na grupy!

Już jutro nasza drużyna rozegra swoje spotkanie w Czarnym Lesie z tamtejszym Płomieniem. Spotkanie pomimo że grupa mistrzowska jest już znana ma dużą wagę. jest tak ponieważ spotkają się w niej między innymi drużyny Płomienia i OKSZY. ostatnie spotkanie między naszymi drużynami zakończyło się zwycięstwem 3:2 dla zawodników naszej drużyny. Jutrzejszy mecz na pewno nie będzie łatwy. Czarny las to obecnie wicelider rozgrywek a nad trzecią w tabeli OKSZĄ ma sześć punktów przewagi. Miejmy nadzieję że nasza drużyna po wysokim zwycięstwie na własnym terenie nad Orlikiem Blachownia dobrze zaprezentuje się na boisku rywala i zdobędzie kolejne trzy punkty.

Początek spotkania 17:00. Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości