Zwycięstwo z Huraganem!

W rozgrywanym w minioną sobotę spotkaniu towarzyskim, nasza drużyna wysoko pokonała Huragan Jezioro 7:4(3:1).

Pomimo słabej frekwencji zawodników naszej drużyny zasłużenie wygraliśmy to spotkanie, gdyż tworzyliśmy dużo więcej sytuacji bramkowych niż drużyna z Jeziora. Dobrze rozegranie taktycznie mecz, skuteczność pod bramką rywali sprawiły że do przerwy OKSZA prowadziła 3:1, chodź to goście otworzyli wynik spotkania strzelając pierwszą bramkę. Nasza drużyna jednak się nie poddała i przed przerwą pokonała bramkarza gości trzy krotnie.

W drugiej połowie OKSZA podwyższyła wynik strzelając dodatkowe 4 bramki, jednak w końcówce naszym zawodnikom zaczęło brakować sił i do głosu zaczeli dochodzić zawodnicy Huraganu którzy zdołali zdobyć jeszcze trzy bramki.