Zwycięstwo stracone w doliczonym czasie!

W rozgrywanym dziś spotkaniu, drużyna OKSZY zremisowała z Błękitnymi Libidza 3:3(1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali Łukasz Kostek oraz Tomasz Górnik.

Od początku spotkania walka toczyła się głownie w środkowej części boiska, jednak to nasza drużyna w pierwszych minutach spotkania stwarzała więcej okazji strzeleckich. Wykorzystując wąskie boisko OKSZA starała się zagrażać rywalom dalekimi wrzutami z autu. Gospodarze ograniczali się jedynie do nielicznych kontr.

Gdy po nieporozumieniu dwóch zawodników Błękitnych Łukasz Kostek przejął piłkę i zdobył bramkę na 0:1, wydawało się ze OKSZA ma to kontrolę nad spotkaniem. Gospodarze jednak nie odpuścili i po chwili doprowadzili do wyrównania.

Nasza drużyna kolejny raz wyszła na prowadzenie, gdy daleki wyrzut z autu Łukasza Kostka któryś z zawodników Libidzy pakuje do własnej bramki. Na przerwę OKSZA schodziła z prowadzeniem 1:2.

Druga połowa spotkania, to zdecydowanie śmielsze ataki naszych rywali którzy raz za razem oddawali strzały na naszą bramkę oraz starali się stwarzać zagrożenie po wyrzutkach z bocznych sektorów boiska.

Gdy do końca spotkania zostało około 10 minut zawodnik Błękitnych przewraca się w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie wykorzystują Błękitni i jest remis 2:2.

Gdy wydawało się ze mecz zakończy się remisem w doliczonym czasie nasz zawodnik faulowany jest w polu karnym rywali, a rzut karny na bramkę zamienia Tomasz Górnik. Było 3:2, jednak kibice zobaczyli jeszcze jedną bramkę. Wrzutkę z bocznego sektora boiska w doliczonym czasie na bramkę zamienia zawodnik z Libidzy.

OKSZA mogła to spotkanie wygrać, jednak rzut wolny Tomasza Turka w ostatniej minucie zdołał obronić bramkarz gospodarzy. Mecz zakończył się chwilę później.