Zwycięstwo na zakończenie sezonu!

W rozgrywanym dzisiaj spotkaniu nasza drużyna zwyciężyła na trudnym terenie w Waleńczowie 1:2(1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Przemysław Zakrzewski oraz Sebastian Turek.

Od samego początku spotkania gra toczyła się głownie w środku boiska, jednak drużyna z Waleńczowa starała się grać długie piłki na swoich napastników. Nasza drużyna starała się stwarzać kolejne sytuacje, jednak strzały naszych zawodników były blokowane przez obrońców lub były niecelne. Gdy wydawało się że gospodarze obejmą prowadzenie, świetną interwencją popisał się Patryk Zakrzewski przenosząc piłkę ponad poprzeczkę po strzale głową. Maraton dalej starał się stwarzać okazje posyłając długą piłkę pod nasze pole karne i po jednej z takich sytuacji piłka wpadła do bramki naszego zespołu. Pomimo ze OKSZA starała się jak najszybciej odrobić, to do przerwy utrzymał się wynik 1:0.

W drugiej połowie OKSZA szybko doprowadziła do wyrównania za sprawą Sebastiana Turka, który dobrze wykorzystał podanie Przemysława Zakrzewskiego. OKSZA stwarzała sobie kolejne sytuacje, jednak obrona gospodarzy nie popełniała błędu. Gra wróciła do tej z początku pierwszej połowy - mecz walki głownie w środku pola. Jednak po jednej z kontr drugą bramkę dla naszego zespołu zdobywa Przemysław Zakrzewski.

OKSZA obniżyła się do defensywy i starała się groźnie atakować. W doliczonym czasie Tomasz Turek miał okazję podwyższyć na 1:3, ale jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. W ostatniej akcji gospodarzy w tym spotkaniu w zamieszaniu pod naszą bramką ponowie dobrze zachował się Patryk Zakrzewski który dobrą interwencją wybił piłkę zmierzającą do bramki. Chwilę później sędzia skończył to spotkanie.

Takim oto sposobem, nasza drużyna skończyła sezon 2014/2015. Cieszy dobra forma na samym końcu rozgrywek i seria trzech kolejnych zwycięstw.