Zwycięstwo na rozpoczęcie sezonu !

W rozgrywanym dziś spotkaniu I kolejki pomiędzy OKSZĄ a Naprzodem Ostrowy lepsza okazała się nasza drużyna która wygrała 4:2(4:1). Mecz dla naszej ekipy rozpoczął się idealnie gdyż już pierwszy strzał na bramkę rywala w 2 minucie na bramkę zamienił Tomasz Turek. Kolejne trafienia dołożyli Dawid Pietrzak który zdobył dwie bramki oraz Mateusz Ściebura.

OKSZA od początku zdominowała rywala i po trzydziestu minutach prowadziła już 4:0. Rywale zdobyli bramkę w 45 minucie i wynik do przerwy wynosił 4:1. Składna gra naszej drużyny zaowocowała szybkim i wysokim prowadzeniem. OKSZA w pierwszej połowie grała z rozwagą i dobrze sie broniła. W drugiej połowie nasza drużyna wyszła z nastawieniem głownie na obronę i ewentualne kontry. Najbliżej podwyższenia wyniku był Mateusz Ściebura który poszedł do końca akcji i po nabiciu go przez bramkarza piłka minimalnie minęła słupek Naprzodu. Rywale zdobyli swoją drugą bramkę w końcówce spotkania ale nie udało im się już odwrócić losów spotkania choć w końcówce rzucili się do huraganowych ataków. Cieszą dobra i konsekwentna gra naszej drużyny i dobrze otwarty nowy sezon.