Zwycięstwo i remis w kolejnych sparingach

W rozgrywanych w ostatnim czasie spotkaniach towarzyskich, nasza drużyna pokonała drużynę Słowiana Dworszowice 3:2. Po dobrej pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła 2:0 jednak w drugą połowę nasi rywale zagrali lepiej i to oni strzelili nam dwie bramki. Ostatecznie nasza drużyna zdobyła jeszcze jedną bramkę i wygrała to spotkanie.

W kolejnym spotkaniu OKSZA zremisowała 2:2 z drużyną Kmic Kruszyna. Tym razem to nasi rywale do przerwy prowadzili 1:2, choć pierwszą bramkę zdobyła nasza drużyna po dobrej akcji którą wykończył Witek Konieczny. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do naszych rywali i to oni zdołali strzelić dwie bramki jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Dominik Szczypiór strzałem głową. Pomimo kilku dobrych okazji z obu stron więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.