Wysokie zwycięstwo z Naprzodem!

W rozgrywanym dziś spotkaniu nasza drużyna wysoko pokonała Naprzód Ostrowy 6:1(1:0). Dobry występ naszej drużyny która stwarzała groźne sytuacje i oddawała liczne strzały na pewno mógł się podobać. OKSZA dłużej utrzymywała się przy piłce i dobrze konstruowała akcję wymieniając się dobrze pozycjami. Nie zawiodła również skuteczność, choć po pierwszej połowie nic nie wskazywało na tak wysoki rezultat. Strzelcem jedynej bramki był Dawid Pietrzak.

W drugiej połowie OKSZA zdobyła kolejne dwie bramki i przy wyniku 3:0 goście doszli do dobrej okazji i strzałem pod poprzeczkę nie dali szans naszemu bramkarzowi. To podenerwowało nasz zespół który zdobył kolejne trzy bramki.

Nikt kto przyszedł na to spotkanie nie mógł narzekać na brak emocji i ładnych bramek. A już w najbliższą sobotę ostatni mecz sezonu z Maratonem Waleńczów !