Wygrany sparing z Błękitnymi

W rozgrywanym dziś spotkaniu towarzyskim, OKSZA pokonała lidera B-klasy Błękitnych Libidza 4:0(1:0). Pomimo kilkunastu okazji stworzonych przez obie drużyny piłkę do siatki zdołali skierować jedynie nasi zawodnicy. Zmarnowane kilka sytuacji sam na sam z jednej i z drugiej strony powodowały że wynik zakończył się tak nisko. W pierwszej połowie drużyna Błękitnych długo rozgrywała piłkę chcąc się jak najdłużej przy niej utrzymywać, jednak pomimo tego nie zdołali oni wykreować w ten sposób żadnej dogodnej sytuacji. Lepiej radzili sobie z grą dłuższą piłką i to po takich zagraniach ich napastnik dochodził do sytuacji strzeleckich jednak marnował je. OKSZA również chciała utrzymać się przy piłce jednak brakowało ostatniego podania lub wykończenia.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Rafał Kurdoń, Tomasz Turek x2 oraz Dominik Szczypiór

W meczu wystąpi:

Rafał Wróbel, Kamil Drab, Patryk Zakrzewski , Łukasz Kostek, Tomasz Kasprzyk , Mariusz Sitek, Kamil Szymaczek, Mateusz Bednarczyk, Tomasz Turek, Dawid Pietrzak, Adrian Kasprzyk, Rafał Zych, Piotr Borowski, Szymon Wilk, Mateusz Kiepura, Mateusz Mikołajczyk, Dominik Szczypiór, Mateusz Lasota, Jakub Wojtysek, Damian Turek, Norbert Dudek

Powiązana galeria: