Wrócić na właściwe tory!

Już jutro nasza drużyna uda się do Ostrów aby zmierzyć się w derbowym pojedynku z tamtejszym Naprzodem. OKSZA po zeszłotygodniowej wysokiej porażce na własnym boisku uda się na spotkanie wyjazdowe aby zamazać złe wrażenia po ostatnim słabym występie. Jednak nie będzie to łatwe, ponieważ derbowe spotkania rządzą się swoimi prawami i duża różnica w tabeli między naszymi drużynami nie odgrywa tutaj żadnej roli. Po porażce z Olimpią nasza drużyna spadła na trzecie miejsce w lidze. Przed przerwą zimową wszystkie zespoły walczą o jak najlepszą lokatę. Do pierwszej czwórki ligowej aspiruje Sokół Wręczyca który traci tylko trzy punkty do znajdującej się na czwartej pozycji Olimpii Truskolasy. Pomiędzy liderem a czwartą drużyną są tylko 2 punkty różnicy. Najbliższe spotkania są więc bardzo ważnymi w końcowym rozrachunku.

W pierwszym spotkaniu między Naprzodem a OKSZĄ zwyciężyła nasza drużyna rozbijając rywala 4:1 na własnym boisku. W ostatnich kilku spotkaniach z naszym jutrzejszym rywalem OKSZA nie przegrywała. Jednak nie potrafiła też wygrać na terenie rywala, czyli tam gdzie uda się na jutrzejsze spotkanie. Nasi zawodnicy na pewno mają w głowach zeszłotygodniową wpadkę, ale miejmy nadzieję że w jutrzejszym spotkaniu wszystko wróci na właściwe tory i OKSZA odniesie kolejne zwycięstwo w lidze.

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie derbowe do Ostrów! Początek spotkania 13:00!