Ważny pojedynek z Orłem Kiedrzyn!

Już dzisiaj, nasza drużyna rozegra bardzo ważne spotkanie z Orłem Kiedrzyn, którego wynik może mieć duże znaczenie w kontekście gry w grupie mistrzowskiej. W pierwszym pojedynku między naszymi drużynami lepsza okazała się OKSZA, która wygrała na własnym terenie po golu z rzutu karnego Tomasza Górnika. Dzisiejsze spotkanie na pewno nie będzie łatwe, nie tylko ze względu na wagę tego spotkania lecz również na fakt że mecz rozgrywany będzie na sztucznej murawie.Zawodnicy z Kiedrzyna trenujący na co dzień na takiej murawie oraz rozgrywający tam spotkania są lepiej przystosowani do zachowań piłki na takiej powierzchni. Jedno jest pewne. Emocji w tym spotkaniu na pewno nie braknie i żadna drużyna nie będzie odstawiać nogi!