Ważne punkty do zdobycia!

Już jutro nasza drużyna, na własnym terenie podejmować będzie ORLIKA Blachownię. Mecz odbędzie się o godzinie 13:00, a nasza drużyna będzie chciała zagwarantować sobie grę w grupie mistrzowskiej. Aby tak się stało OKSZA jutrzejsze spotkanie musi po prostu wygrać.

Jutrzejszy rywal zajmuje obecnie przed ostatnią lokatę w tabeli i już na pewno rozgrywki kontynuować będzie w grupie spadkowej. W pierwszym spotkaniu pomiędzy naszymi drużynami OKSZA zwyciężyła 0:2 na terenie rywala a bramki w tamtym spotkaniu zdobywali Dawid Mielczarek oraz Damian Turek. Jutrzejsze spotkanie na pewno nie będzie łatwe, ale miejmy nadzieję że po dwóch porażkach, nasza drużyna na własnym terenie zapewni sobie grupę mistrzowską.