Trudny wyjazd do Waleńczowa już jutro !

Już jutro 11 kwietnia OKSZA uda się na drugi wiosenny wyjazd. Tym razem nasza drużyna uda się do Waleńczowa aby rozegrać mecz z tamtejszym Maratonem. W poprzednim spotkaniu na naszym terenie OKSZA rozjechała gości z Waleńczowa 8:1. Nie należy jednak sądzić że i tym razem uda nam się osiągnąć aż taki wysoki wynik strzelecki. Drużyna Maratonu dobrze zagrała dwa pierwsze spotkania pokonując zarówno Znicz Kłobuck (3:4) oraz Naprzód Ostrowy (2:1). Na pewno wiec gospodarze będą chcieli zagrac jak najlepsze zawody i zdobyć kolejne punkty do kolekcji. Nasza drużyna jednak aby utrzymać aktualne miejsce musi udowodnić że poprzednie spotkanie wygrała zasłużenie i przywieźć do Łobodna kolejne trzy punkty .