Słaba druga połowa i przegrana z liderem !

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA udała się na wyjazd do lidera tabeli Liswarty Popów. Pomimo dobrej pierwszej połowy OKSZA przegrała to spotkanie 4:1 (0:1). W pierwszej połowie to OKSZA prowadziła grę i dobrze radziła sobie z zawodnikami lidera, jednak nie zdołała zdobyć bramki. Pomimo kilku bardzo dobrych strzałów bramkarz gospodarzy bronił bardzo dobrze popisując się dobrymi interwencjami. Jednak pod koniec pierwszej połowy bramkę dla naszej drużyny zdołał zdobyć Przemysław Zakrzewski i do przerwy OKSZA prowadziła 0:1.

W drugiej połowie obraz gry całkowicie się odwrócił. To rywal z Popowa był stroną dominującą, a OKSZA jedynie się broniła wyprowadzając nieliczne kontry. Chodź rywal nacierał to nasza drużyna dobrze się broniła do czasu gdy straciliśmy bramkę na 1:1. Wtedy lider tabeli poczuł że może to spotkanie wygrać i jeszcze odważniej atakował, czego efektem były kolejne bramki strzelane przez rywali. Pomimo prób odwrócenia wyniku OKSZA nie zdołała już zdobyć kolejnej bramki i trzy punkty zostały u Liswarty Popów.