Oksza została w szatni ..

W rozgrywanym dziś spotkaniu nasza drużyna uległa na wyjeździe rywalom z Czarnego Lasu 5:3. Mimo prowadzenia 0:2 do przerwy OKSZA nie zdołała tego spotkania wygrać.W pierwszej połowie nic nie zapowiadało ze spotkanie w którym nasza drużyna prowadzi 2:0 i stwarza kolejne sytuacje zakończy się porażką. Dobra gra w pierwszej połowie jednak zbyt rozluźniła naszych zawodników, czego efektem była katastrofalna druga połowa. OKSZA bez najmniejszego pomysłu na grę, rozrzucona po całym boisku nie potrafiła przeciwstawić się rywalom którzy raz po raz atakowali bramkę. Niestety pomimo możliwości gry w grupie mistrzowskiej tym spotkaniem OKSZA zaprzepaściła jakiekolwiek szanse na grę w najbardziej prestiżowej grupie.