Mecz na szczycie tabeli!

W ostatniej kolecje jesiennych zmagań nasza drużyna podejmie na własnym boisku Płomień Czarny Las. Będzie to spotkanie na szczycie tabeli, ponieważ nasza drużyna jest wiceliderem tabeli a drużyna Płomienia prowadzi w naszej grupie. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt, ale nalezy pamiętać, że drużyna z Czarnego Lasu rozegrała jedno spotkanie mniej.
W dziewięciu spotkaniach nasi rywale przegrali tylko raz. Polegi z drużyną Sokoła Wręczyca w spotkaniu wyjazdowym. Natomiast nasza drużyna jedyną porażkę w dotychczasowych rozgrywkach poniosła w spotkaniu pierwszej kolejki z Olimpią Truskolasy.
Zapowiada się spotkanie na najwyższym poziomie, które na pewno jest warte zobaczenia, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na mecz do Łobodna o godzinie 15:00!