Maraton przebiegnięty !

W rozgrywanym wczoraj spotkaniu OKSZA rozgromiła na swoim boisku drużynę Maratonu Waleńczów 8:1(3:0). Pięć bramek dla naszej drużyny zdobył Tomasz Turek a po jednej dołożyli Mateusz Ściebura,Piotr Borowski oraz Michał Lizurej. Ten ostatni zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z ok 40 metrów. Piłka po jego strzale obiła jeszcze poprzeczkę i przy biernej postawie bramkarza gości wpadła do bramki.

Pomimo zwycięstwa 8:1 nie można być zadowolonym z skuteczności naszej drużyny która mogła zdecydowanie wyżej pokonać Maraton, ale raz za razem nasi zawodnicy marnowali sytuacje sam na sam z bramkarzem. Cieszy jednak wysoka wygrana która przerwała serię trzech porażek naszej drużyny. OKSZA z 9 punktami zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli.