Kolejne zwycięstwo OKSZY ! Tym razem w meczu derbowym z Miedźnem !

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA pokonała na własnym boisku rywala "zza miedzy" GROM Miedźno 2:1(2:0). Lepiej spotkanie rozpoczęła spotkanie gdyż do bramki z rzutu wolnego trafił Tomasz Górnik. Chwilę później wynik podwyższył kapitan OKSZY Łukasz Kostek. W pierwszej połowie nasza drużyna mogła prowadzić wyraźniej ale zabrakło wykończenia. W drugiej połowie GROM przeważał i atakował raz za razem. W 47 minucie zdobył bramkę kontaktową po samobójczym trafieniu Tomasza Górnika. W dalszej części meczu rywale OKSZY wyraźnie przeważali ale nasza drużyna niedała sobie wbić drugiej bramki od czasu do czasu kontrując nacierający GROM. Dzięki temu nasza ekipa awansowała na trzecie miejsce w lidze !W przyszłym tygodniu OKSZA uda się Aleksandri na wyjazdowy mecz z tamtejszym Alkasem.