Kolejne sparingi przed nami!

Przygotowująca się do nowego sezonu drużyna OKSZY ma za sobą już dwa spotkania towarzyskie.

W pierwszym z nich ulegli Jedności Boronów 0:1 po bramce w końcówce spotkania, natomiast w drugim wysoko pokonali Huragan Jezioro 7:4.

W tym tygodniu czekają nas kolejne spotkania towarzyskie. Już w środę do Łobodna zawita wracająca do rozgrywek LKS Kamienica Polska. Nasi rywale w ostatnim czasie nie występowali w rozgrywkach ligowych ale trenowali i sprawdzali swoją formę w licznych spotkaniach towarzyskich.

Wszystkie rozegrane sparingi drużyny z Kamienicy Polskiej znajdują się tutaj:

Natomiast w sobotę OKSZA zmierzy się z wracającymi do A-Klasy Błękitnymi Libidza. Zespół po remoncie własnego boiska wywalczył awans z B-Klasy i od tego sezonu będzie rywalizował z naszą drużyną w jednej grupie. Będzie zatem okazja sprawdzić jaką dyspozycję mają nasi rywale przed startem rozgrywek.