Kamienica Polska pokonana!

W rozgrywanym dziś spotkaniu towarzyskim, nasi zawodnicy pokonali zespół gości 2:1(0:1). Od początku spotkania nasza drużyna starała się długo operować piłką co wychodziło dobrze naszym zawodnikom, jednak brakowało ostatniego podania i wykończenia akcji. Pomimo ze nasz zespół starał się prowadzić grę to pierwszą bramkę po błędzie w obronie zdobywają zawodnicy gości. Pomimo starań naszej drużyny wynik w tej połowie się nie zmienił.

W drugiej połowię bramkę wyrównującą zdobył Mateusz Lasota. OKSZA dalej starał się prowadzić grę, a goście skupiali się na grze z kontry. Po jednej z nich zawodnik rywali już minął naszego bramkarza ale Mateusz Kiepura zdążył wybić piłkę z lini bramkowej. Drugą bramkę w samej końcówce spotkania zdobył Rafał Kudroń. Wynik się już nie zmienił i to nasza drużyna zwyciężyła zasłużenie w tym spotkaniu.