Festiwal bramek w Łobodnie !

W rozgrywanym dziś spotkaniu OKSZA wygrała z Alkasem Aleksandria 5:2 prowadząc do przerwy 3:1. Wynik mógłby być o wiele wyższy ale brakowało wykończenia w kilku sytuacjach sam na sam z bramkarzem gości.

OKSZA od samego początku przycisnęła zespół gości do obrony i już na początku spotkania mogła wyjść na prowadzenie ale strzał głową Rafała Kudronia wyładował na słupku bramki. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył strzałem przewrotką Przemysław Zakrzewski. Pomimo prowadzenia 1:0 i dalszym atakom naszej drużyny, goście starali się groźnie kontrować. Po jednej z takich kontr zawodnik Alkasu wychodzi sam na sam i doprowadza do remisu 1:1. Nie minęła jednak nawet minuta od wznowienia gry a Rafał Kudroń wyprowadził OKSZĘ na prowadzenie. Przed przerwą jeszcze raz udało się naszej ekipie pokonać bramkarza gości i do przerwy prowadziliśmy 3:1.

Druga połowa zaczęła się od kilku doskonałych sytuacji OKSZY jednak bramka paść nie chciała. Goście zanotowali strzał w poprzeczkę, a nasza drużyna zaczęła zdobywać bramki za sprawą Tomasza Górnika i Dawida Pietrzaka którzy wpisali się na listę strzelców.

OKSZA tym spotkaniem zagwarantowała sobie grę w grupie neutralnej, ale do zespołu na 4 miejscu tracą tylko 2 punkty, a ostatnie dwa mecze w tej części sezonu nasza drużyna rozegra z zajmującym obecnie 3 miejsce Płomieniem Czarny Las i zakończy meczem u siebie z obecnie czwartą Pogonią Blachownia.