Czas na Maraton!

Nasza drużyna uda się dziś na kolejny wyjazd. Tym razem nasi zawodnicy rozegrają swoje spotkanie z Maratonem Waleńczów.

Drużyna naszych dzisiejszych rywali nie przypomina już rewelacji z poprzedniego sezonu. Zawodnicy pierwszego składu odeszli do innych klubów czego efektem stała się trudna sytuacja kadrowa Maratonu. W obecnym sezonie nasi rywale prezentują się fatalnie. Nie zdołali zdobyć choćby jednego punktu. W czterech spotkaniach zdobyli tylko jedną bramkę tracąc aż 32. W minionym tygodniu przegrali walkowerem z drużyną czarnego Lasu.

Nasza drużyna uda się do Waleńczowa z zamiarem zdobycia kolejnych trzech punktów. Każdy kto choć trochę zna się na piłce powie że faworyt tego spotkania jest tylko jeden. To oczywiście nasza drużyna która obecnie zajmuje drugie miejsce w lidze i w ostatnich dwóch spotkaniach pokonała swoich rywali nie tracąc przy tym bramki.

Jak poradzi sobie nasza drużyna w roli faworyta? Miejmy nadzieję że dobrze oraz ze trzy punkty powędrują do Łobodna.

Początek spotkania 16:30 na boisku w Waleńczowie. Zapraszamy!