Czas na derby !

Już dziś nasza drużyna uda się na niedaleki wyjazd do Ostrów, aby stoczyć derbowy pojedynek z Naprzodem o punkty w grupie neutralnej. W rundzie zasadniczej nasz zespół raz wygrał z Naprzodem 4:2 grając u siebie i zremisował 1:1 na wyjeździe. Pomimo słabej rundy wiosennej Naprzód zdołał uplasować się na miejscu gwarantującym grę w grupie neutralnej.

Rozgrywki w tej grupie nie układają się po myśli OKSZY. W pierwszych dwóch spotkaniach nasza ekipa odnosiła porażki, natomiast Naprzód wysoko przegrał w Waleńczowie 8:2 i zremisował 1:1 w Blachowni. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie i możemy być pewni ze oba zespoły nie odpuszczą tego derbowego spotkania i będą chciały zaprezentować dobrą piłkę i wygrać to prestiżowe spotkanie. Będzie to również szansa do przełamania złej passy trzech porażek z rzędu naszej drużyny.